فرق و تفاوت رسیورهای مینی با رسیور معمولی چیست؟

59 / 100

فرق و تفاوت رسیورهای مینی با رسیورهای معمولی چیست؟

امروز در مورد مشکلات ، معایب و محاسن رسیور مینی توضیح خواهیم داد.

همچنین فرق این مدلها با ابعاد بزرگتر را کاملا براتون شرح میدهیم تا کاربرانی که دوست دارند اطلاعات بیشتری از رسیور مینی و کوچک بدانند کاملا با این محصولات آشنا بشوند.

اول از هر چیز دلیل ارزان تر بودن را توضیح میدم تا علت اینکه رسیور مینی ارزانتره چیست؟

ابعاد کوچکتری دارند و از قاب پلاستیکی جهت تولید استفاده شده است و دلیل بر عیب و ایراد نیست از بابت دوام سخت افزاری تفاوتی با دیگر رسیورها ندارند.

آیا خرید رسیور مینی توصیه میشود؟

متاسفانه بعضی از فروشنده ها کاربران را با دادن اطلاعات غلط گمراه میکنند و خیلی از دوستان از ما سوال میکنند که آیا خرید رسیور مینی توصیه میشود؟

ما هیچوقت توصیه نمیکنیم که شما مینی تهیه کنید ولی باز هم بستگی به شرایط خریدار داره که بخواد کجا از ماهواره استفاده کنه.

نام دیگر این رسیورها عبارتند از : جیبی ، کوچک و… که هیچکدام درست نیست و همون مینی نام اصلی این محصولات است.

در پستهای بعدی به معرفی و مشخصات رسیور های مینی تولید شده از شرکت های معتبر و اصلی خواهیم پرداخت ضمن اینکه این محصولات به هیچ وجه تقلبی نیستند.

و اما درباره نرم افزار و آپدیت های جدید که شرکتها بعد از تولید محصول ارائه میدهند هیچ فرقی با دیگر تولیدات ندارد و جای نگرانی جهت آپدیت های جدید در سال های آینده نیست ضمن اینکه اگر رسیور باگ نرم افزاری نداشته باشد با همان آپدیت اول سالها کار میکند.

براحتی شبکه 3 هنگام پخش فوتبال باز میشود بزودی میخواهیم بخش آموزش برای رسیورهای مینی بگذاریم تا دیگه مشکلی برای کاربران بوجود نیاد.

مشکلات و معایب رسیور مینی چیست؟

همانطور که در مطالب بالا توضیح دادم ما خرید این محصولات را توصیه نمیکنیم ولی بعضی مواقع مشتری میخواد ماهواره نصب شده در منزل یا مغازه و محل کار مخفی باشه که بنظر بنده اینجا باید حتما از همین مدلها خریداری بشه.

این صحبت ها دلیل بر اینکه برای استفاده خانگی مناسب نیست کاملا غلط است کاربرانی که میخواهند ماهواره نصب شده معلوم نباشه بهتره حتما رسیور مینی تهیه کنند.